Skip to content

Kontakt oss

Lurer du på noe? Send oss en mail til prolink@prolink.no for generelle henvendelser

Patrick Mattson

Daglig leder patrick@prolink.no 48 26 86 01

Ida Evensen

Økonomiansvarlig ida@prolink.no 47 63 15 04

Kent Arne Øverheim

Produksjonsansvarlig kent@prolink.no 47 31 77 07

Tom Haukland

Serviceansvarlig tom@prolink.no 95 89 35 01

Thomas Markussen

Prosjektleder landbasert thomas@prolink.no 41 31 03 18

Mathias Nilsen

Prosjektleder landbasert og maritim mathias@prolink.no 99 31 04 11

Kenneth Gundersen

Teknisk design kenneth@prolink.no 47 28 74 81

Andreas Nilsen

Senior prosjektutvikler andreas@prolink.no 41 50 58 63

Steffen Andersen

Montør steffen@prolink.no 90 19 72 44

Fredrik Risvik

Montør fredrik@prolink.no 95 47 26 05

Stein Erik Hæg

Montør steine@prolink.no 97 57 46 66

Jørgen Hind Sørensen

Montør 41 48 62 86

Rune Edvardsen

Produksjonsmedarbeider

Bjørn Nergido Johansen

Produksjonsmedarbeider

Frank Moen Nilssen

Produksjonsmedarbeider

Prolink International AS

Sikterigata 9
8622 Mo i Rana

Telefon: +47 75 19 87 30
E-post: prolink@prolink.no